O nas

Oferty specjalne !!! - naszego Ośrodka - ZOBACZ

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy o nazwie BARTA zlokalizowany jest w górach Beskidu Sądeckiego, 4 kilometry od centrum miasta uzdrowiska

Krynica, na malowniczej trasie Krynica Zdrój - Tylicz. Nasza lokalizacja to również bliskość szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich.

Ośrodek stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników turystki górskiej pieszej i kwalifikowanej, amatorów sportów letnich i zimowych, kochających naturę ciszę i spokój.

 

 

Sprawdź naszą ofertę specjalną!

 

Region leży z dala od ruchliwych dróg i obiektów przemysłowych. Posiada duże powierzchnie lasów, parków krajobrazowych i rezerwatów. Liczne trasy spacerowe i rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Wyciągi narciarskie w Krynicy i Wierchomli oraz stoki saneczkowe, to raj dla miłośników sportów zimowych.

W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne do schroniska nad Wierchomlą, do Pustej Wielkiej, Hali Łabowskiej, rezerwatu przyrody "Lasu Lipowego Obrożyska" i Jaworzyny Krynickiej. W niewielkiej odległości umiejscowione są przejścia graniczne w Leluchowie, Muszynce i Mniszku na Popradem.

Zapraszamy na wakacje, weekendy, święta, ferie zimowe i sylwestra. Organizujemy również firmowe imprezy integracyjne.